درباره ما

شرکت فناوری اطلاعات آمرتات

43683000 - 021

با ما تماس بگیرید

درباره ما

بازدید 32369 Print

شرکت آمرتات ایرانیان فعالیت خود را به منظور سرمایه گذاری درصنعت فناوری اطلاعات و ارائه سرویس و خدمات پس از فروش، گارانتی، اطلاع رسانی، هماهنگی و برنامه ریزی وتوسعه کاربری فناوری نوین درسال 2004 تحت عنوان شرکت NewTech در کشور امارات متحده عربی (دبی) آغاز و در سال 1386 بطور رسمی و با عنوان شرکت فناوری اطلاعات آمرتات ایرانیان شروع به کار نموده و با تلاش مدیران با سابقه و مجرب دراین مدت پیشرفت های چشمگیری در راستای اهداف مورد نظرداشته است .

در ابتدای سال 1389 جهت افزایش رضایت مشتریان و بهبود سیستم اجرایی، موفق به دریافت گواهینامه ISO 9001:2008 و ISO 10002:2004 و ISO 10004:2010 شدیم .

انبار شرکت همواره دارای سطح بالایی از موجودی، با توجه به شناخت نیازهای بازار (تحویل فوری) و همچنین امکان ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش فوری می باشد .

 

 

 

چشم انداز شرکت آمرتات ایرانیان

چشم انداز

چشم انداز ما صداقت اخلاقی و حرفه ای، وفاداری و رعایت انصاف با مشتریان و موضع گیری شفاف در بازار است .

ما کیفیت را به عنوان عاملی تعبیر کرده ایم که منافع مشتریان را در بردارد و انتظاراتشان را برآورده می سازد و از آن نیز فراتر می رود و همواره امکان دستیابی به فرصتهای جدید را بوجود می آورد .

 

 

 

 

 

ماموریت و اهداف شرکت آمرتات ایرانیان

ماموریت

ماموریت شرکت آمرتات ایرانیان سرمایه گذاری و مشارکت بصورت تخصصی درهر یک از زمینه های زیر می باشد: 

 • بازرگانی و پخش محصولات و قطعات درصنعت فناوری اطلاعات
 • اخذ نمایندگی شرکتهای معتبر به منظور پشتیبانی و حمایت مصرف کننده نهایی
 • خدمات پس از فروش، گارانتی، سرویس و نگهداری
 • طراحی مشاوره مرکز داده و شبکه های داخلی
 • اجرای پروژه های مرکز داده و شبکه های داخلی

 

شرکت آمرتات ایرانیان با بکارگیری نیروهای آموزش دیده و مجرب یکی از معتبرترین مراکز خدمات پس از فروش و گارانتی درایران است، از مزایای گارانتی آمرتات، خدمات به موقع و پاسخگویی کارشناسان مربوطه می باشد. لازم بذکراست که محصولات سخت افزاری شرکت آمرتات دارای 1 تا 3 سال گارانتی می باشند .

این شرکت با توجه به راه اندازی دفتر خود درکشور امارات متحده عربی، ایتالیا و مالزی با هدف تسریع در عملیات بازرگانی و نیز تسریع در پروسه خدمات پس از فروش و گارانتی فاصله بین تولید کننده و مصرف کننده نهایی را کم نموده است بطوری که ارسال قطعات و محصولات از هر جای دنیا به سرعت صورت می پذیرد .

 

خط مشی کیفیت شرکت آمرتات ایرانیان

خط مشی کیفیت

شرکت فناوری اطلاعات آمرتات ایرانیان در زمینه تامین، نصب و پشتیبانی در صنعت  فن آوری اطلاعات، ارائه محصولات و   خدمات با کیفیت مورد نظر مشتریان را مد نظر قرار داده و در سایه مشارکت تمام کارکنان به منظور استقرار سیستم مديريت كيفيت بر مبناي استاندارد  ISO 9001:2008 و ایجاد بهبود مستمر در همه زمینه ها، خط مشي كيفيت خود را بدين شرح اعلام مي دارد :

 •    افزایش فروش از طریق یافتن بازارهای جدید و توسعه بازار، اطلاع رسانی و تبلیغات، ارائه گارانتی، توسعه زنجیره تامین به منظور تامین اقلام معتبر، توسعه محصولات، کاهش قیمت تمام شده و تامین سریع
 •    جلب رضایت مشتریان از طريق شناسايي صحيح نيازها و تامين انتظارات مشتريان، از جمله؛ ارائه محصولات معتبر و خدمات با كيفيت برتر، تحويل به موقع، قيمت مناسب، اطلاع رسانی و ارائه راهنمایی های مورد نیاز و خدمات پس از فروش و ...
 •    ارتقاء دانش و انگیزه کارکنان که بعنوان سرمايه هاي اصلي شركت محسوب شده و مدیریت شرکت با برآورده کردن نیازهای آموزشی آنها و ایجاد سیستم های انگیزشی، در جهت برآورده نمودن اهداف طرحریزی شده متعهد می گردد .
 •    بهبود مستمر بمنظور افزایش اثربخشی سیستم مدیریت کیفیت و بالا بردن بهره وری .

 

تهران - سعادت آباد - بلوار دریا - خیابان مطهری جنوبی - کوچه اردیبهشت پلاک 11 - شرکت آمرتات

 • 43683000 - 021
 • 43683503 - 021

اخبار